Lékárna Slunce Zlín Novinky

Novinky

BIOREZONANCE

Už jste si někdy říkali, proč jste nemocní? Proč se Vám některá onemocnění stále vrací? Proč musíte užívat celoživotně léky? Jste bez energie, elánu, máte alergická onemocnění, trápí Vás bolesti a klasická medicína nepřináší trvalé vyléčení…nějak jsme si na tuto situaci zvykli, ale je také cesta jiným směrem, směrem celostní medicíny a to konkrétně biorezonance.

Biorezonance je šetrná, počítačem řízená frekvenční terapie, působící přímo na oslabené orgány a soustavy těla bez nebezpečných vedlejších účinků, je vhodná i pro děti a těhotné ženy.
Každá buňka i orgán v těle má své elektromagnetické pole o určité vlnové délce, která je specifická pro každého jedince. Pokud v organismu probíhá byť jen malá odchylka od zdravého harmonického stavu, toto elektromagnetické pole se mění. Biorezonanční přístroj Bicom Optima  dokáže pomocí senzorů vyhodnotit Vaše elektromagnetické pole a veškeré odchylky od zdravého stavu.

Získané informace přístroj moduluje k tvorbě korekčních frekvencí pro daného jednice, za účelem regenerace a posílení postižených orgánů a ke zničení nebezpečných mikroorganizmů, které onemocnění způsobují.

Vybrané nemoci, u kterých lze odstranit příčiny nebo zmírnit příznaky:
Afty, Akné, Alergie, Alopecie, Angína, Artritida, Artróza, Astma, Ateroskleróza, Ekzém,  Bolest hlavy, Bolesti zad, Bolest žaludku, Bradavice, Borelióza, Celiakie, Celulitida, Chlamydie, Chřipka, Chronicky únavový syndrom, Cukrovka , Dna, Gastritida, Hemoroidy, Jaterní problémy, , Klíšťová encefalitida, Kopřivka, Kvasinková infekce, Kvasinková infekce pochvy, Laryngitida, Lupénka, Lupy, Migréna, Mykóza, Opar, Pálení žáhy, Paradentóza, Pásový opar, Průjem, Senná rýma, Tinitus, Vysoký cholesterol, Vysoký krevní tlak, Zácpa, Zánět dělohy, Zánět dutin, Zánět jícnu, Zánět ledvin, Zánět močového měchýře, Zánět slinivky, Zánět spojivek, Zánět středního ucha, Zánět vaječníků…
Míra účinku je závislá na stupni postižení a délce onemocnění…

Biorezonanční metoda má velké úspěchy při odvykání kouření (www.nekourit.cz), při odstraňování alergických potíží a snižování chuti na sladké.

 Jak biorezonanční sezení probíhá:

1.   Úvodní konzultace (cca 1,5 hodiny až 2 hodiny)
 - Psychická stabilizace
 - Celková diagnostika organismu
 - Zjištění zátěží
 - Odstranění blokád a geopatogenních zátěží
 - Detoxikace organismu
 - Řešení konkrétních zdravotních potíží (alergie, patogeny, posílení orgánů)

2.   Následující konzultace (cca 1 hodina)
 - Psychická stabilizace
 - Odstranění dalších blokád a jizev
 - Detoxikace
 - Řešení konkrétních zdravotních potíží dle předchozí diagnostiky

Kontraindikace biorezonanční metody:
- I. trimestr těhotenství
- kardiostimulátor
- závažné autoimunitní poruchy v akutní fázi

 

Nabízíme první profesionální využití biorezonance ve Zlíně!             

Kontakt a rezervace termínů:
PharmDr. Kateřina Vašutová
Tel.: +420 775 553 624
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Více informací o této metodě můžete získat na stránkách: www.bicom-optima.cz

Centrum pro odvykání kouření

Chcete přestat kouřit?   Pokoušeli jste se již neúspěšně přestat kouřit?   Uvažujete o tom, že byste zanechali kouření? Rádi Vám pomůžeme a nabídneme Vám odborné vedení při odvykání kouření.

Odvykání kouření nespočívá jen v náhradě nikotinu z cigaret za žvýkačky, pastilky či elektronické cigarety. Daleko důležitější je nastavení celéko cyklu odvykání a vypracování plánu odvykání kouření! Neúspěchy v odvykání kouření souvisí právě s nedostatkem informací a nesprávně vedeným odvykáním.

Nejtěžší je začít sám, bez odborné pomoci. Pokud se rozhodnete bez pomoci přestat kouřit, úspěšnost se pohybuje kolem 3%. Nejefektivnější formou je zavedení programu Odvykání kouření s dlouhodobější podporou ve formě pravidelných konzultací. Odvykání kouření s odbornou podporou zvyšuje úspěšnost odvykání až na 40%!

V případě, že máte zájem o radu či pomoc s odvykáním kouření, obraťte se s důvěrou na nás. Nabízíme Vám individuální a diskrétní konzultace v naší lékárně v Lékařském domě. Jako jediná lékárna ve Zlíně na tomto programu spolupracujeme s odborníky z Farmaceutické fakulty v Brně a můžeme Vám poskytnout kvalifikovanou pomoc a odborné poradenství.

Přijďte si domluvit konzultaci, nebo se jen zeptat, co můžeme konkrétně nabídnout právě Vám.

 

 

 

Kouření v těhotenství

 

Jaké změny se dějí v lidském organismu v čase, když kuřák přestane kouřit

20 minut od poslední cigarety se krevní tlak a tepová frekvence vrací k normálu, krevní cirkulace v horních i dolních končetinách se zlepšuje, ruce i nohy začínají být teplejší

10 hodin od poslední cigarety se koncentrace kyslíku v krvi se vrací k normálu, riziko srdečního infarktu počíná klesat

24 hodin odvykání - oxid uhelnatý je z těla vyloučen a Vaše krev bude okysličenější. Plíce a dýchací cesty se začínají čistit - nečistoty s hlenem se začínají ostraňovat intenzivnějším kašlem, který ovšem záhy vymizí

Do 48 hodin tělo již odbourá veškerý nikotin, chuť a čich se zlepšují

Do 72 hodinse Vám bude snáze dýchat

12 týdnů se zlepšuje krevní oběh, chůze a běh je snadnější, méně se zadýcháte a vaše sportovní výkonnost roste

3-9 měsícůse výrazně zlepšií příznaky postižení plic, jako jsou kašel, dušnost či pískoty na hrudi, vitální funkce plic se v průměru zlepšují o 5-10%.

Do 5 let riziko srdečního infarktu klesá na polovinu rizika kuřáka

Do 10 let riziko vzniku rakoviny plic klesá na polovinu rizika kuřáka, riziko srdečního infarktu je potom podobné jako u nekuřáka

 

 

ImunoBran - Imunotop

Imunotop: Pro své zdraví toho můžete udělat mnohem více než váš lékař.


Česká firma Imunotop dodává na náš trh klinicky ověřené přípravky k posílení imunity, které patří ke světové špičce. Jsou čistě přírodní, maximálně vstřebatelné, s rychlým nástupem účinku a bez genetické modifikace (GMO Free).


Imunotop zaměřuje svou nabídku na kvalitní přírodní imunostimulanty, které zvyšují obranyschopnost organismu vůči škodlivinám z okolního prostředí a imunitu jako celek. Jsou určeny na podporu léčby i těch nejzávažnějších nemocí.


Z jejich přípravků můžeme doporučit řadu ImunoBran, se kterými máme bohaté zkušenosti.


Hlavní cíl společnosti Imunotop je pomáhat lidem předcházet zdravotním problémům a komplikacím spojeným s těmi, které se už objevily. Proto klade důraz na vzdělávání v oblasti výživy a alternativní medicíny, pečlivý výběr sortimentu i obchodních partnerů a především poradenství. Zákazník je pro ni na 1. místě a vždy se snaží vyjít vstříc jeho požadavkům.


Přípravky ze sortimentu Imunotop se vám na první pohled mohou zdát dražší, ale v poměru účinná látka a množství vychází v závěru mnohem levněji. A navíc fungují, což se opírá o klinické studie a rozsáhlé zkušenosti spotřebitelů z celého světa.

Společnost Imunotop je na trhu od roku 2002 a neustále se vyvíjí. V zájmu kvalitnějšího života pro potřebné provozuje také Nadační konto Hermínka, na které ukládá 10 Kč z každé tisícikoruny (bez DPH) získané z prodeje přírodních imunostimulantů.