Lékárna Slunce Zlín Novinky

Novinky

BIOREZONANCE

Už jste si někdy říkali, proč jste nemocní? Proč se Vám některá onemocnění stále vrací? Proč musíte užívat celoživotně léky? Jste bez energie, elánu, máte alergická onemocnění, trápí Vás bolesti a klasická medicína nepřináší trvalé vyléčení…nějak jsme si na tuto situaci zvykli, ale je také cesta jiným směrem, směrem celostní medicíny a to konkrétně biorezonance.

Biorezonance je šetrná, počítačem řízená frekvenční terapie, působící přímo na oslabené orgány a soustavy těla bez nebezpečných vedlejších účinků, je vhodná i pro děti a těhotné ženy.
Každá buňka i orgán v těle má své elektromagnetické pole o určité vlnové délce, která je specifická pro každého jedince. Pokud v organismu probíhá byť jen malá odchylka od zdravého harmonického stavu, toto elektromagnetické pole se mění. Biorezonanční přístroj Bicom Optima  dokáže pomocí senzorů vyhodnotit Vaše elektromagnetické pole a veškeré odchylky od zdravého stavu.

Získané informace přístroj moduluje k tvorbě korekčních frekvencí pro daného jednice, za účelem regenerace a posílení postižených orgánů a ke zničení nebezpečných mikroorganizmů, které onemocnění způsobují.

Vybrané nemoci, u kterých lze odstranit příčiny nebo zmírnit příznaky:
Afty, Akné, Alergie, Alopecie, Angína, Artritida, Artróza, Astma, Ateroskleróza, Ekzém,  Bolest hlavy, Bolesti zad, Bolest žaludku, Bradavice, Borelióza, Celiakie, Celulitida, Chlamydie, Chřipka, Chronicky únavový syndrom, Cukrovka , Dna, Gastritida, Hemoroidy, Jaterní problémy, , Klíšťová encefalitida, Kopřivka, Kvasinková infekce, Kvasinková infekce pochvy, Laryngitida, Lupénka, Lupy, Migréna, Mykóza, Opar, Pálení žáhy, Paradentóza, Pásový opar, Průjem, Senná rýma, Tinitus, Vysoký cholesterol, Vysoký krevní tlak, Zácpa, Zánět dělohy, Zánět dutin, Zánět jícnu, Zánět ledvin, Zánět močového měchýře, Zánět slinivky, Zánět spojivek, Zánět středního ucha, Zánět vaječníků…
Míra účinku je závislá na stupni postižení a délce onemocnění…

Biorezonanční metoda má velké úspěchy při odvykání kouření (www.nekourit.cz), při odstraňování alergických potíží a snižování chuti na sladké.

 Jak biorezonanční sezení probíhá:

1.   Úvodní konzultace (cca 1,5 hodiny až 2 hodiny)
 - Psychická stabilizace
 - Celková diagnostika organismu
 - Zjištění zátěží
 - Odstranění blokád a geopatogenních zátěží
 - Detoxikace organismu
 - Řešení konkrétních zdravotních potíží (alergie, patogeny, posílení orgánů)

2.   Následující konzultace (cca 1 hodina)
 - Psychická stabilizace
 - Odstranění dalších blokád a jizev
 - Detoxikace
 - Řešení konkrétních zdravotních potíží dle předchozí diagnostiky

Kontraindikace biorezonanční metody:
- I. trimestr těhotenství
- kardiostimulátor
- závažné autoimunitní poruchy v akutní fázi

 

Nabízíme první profesionální využití biorezonance ve Zlíně!             

Kontakt a rezervace termínů:
PharmDr. Kateřina Vašutová
Tel.: +420 775 553 624
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Více informací o této metodě můžete získat na stránkách: www.bicom-optima.cz

ROZVOZ ZDARMA

 

Pacientům nabízíme zdarma rozvoz inkontinence a větších dodávek až domů. Při jejich předání je samozřejmostí poskytnutí všech odborných informací a rad jak správně všechny léky a doplňky stravy užívat!

Rádi Vám pomůžeme při zajištění Vašich léků, doplňků stravy či inkontinence..